Wiadomość wysłana.

Dziękujemy za wysłanie wiadomości. Skontaktujemy się najszybciej jak to będzie możliwe. Jeżeli z jakiegoś powodu nie otrzymano od Nas odpowiedzi, proszę sprawdzić spam lub skontatktować się z nami poprzez social media.

Rezerwuj

Konsultacje indywidualne

o nas
Top Hero Image
About Us Image

CENTRUM ROZWOJU JARZĘBINKA  to multidyscyplinarny zespół specjalistów, który pomaga zaspokoić  najważniejsze potrzeby dzieci, młodzieży i dorosłych - mądrego rozwoju, kreatywności, wyrównywania szans.

Tworzymy bezpieczną przestrzeń, która zapewnia powrót do zdrowia, rozwój i rekreację. Łączymy terapię i naukę z zabawą. Wiemy, że każde dziecko jest wyjątkowe i może rozwijać swoje talenty. Wspieramy rodziców i opiekunów, bo przecież w przypadku jakichkolwiek kłopotów, oni też potrzebują pomocy i uwagi.

Naszymi atutami są wysokie kwalifikacje i zaangażowanie całego Zespołu Centrum Rozwoju Jarzębinka oraz piękny i nowoczesny budynek. Posiadamy salę integracji sensorycznej, salę doświadczania świata i przestrzenną salę gimnastyczno-rehabilitacyjną. Nasz zespół to rehabilitanci, psycholodzy, pedagodzy, logopedzi, trenerzy personalni, nauczyciele, instruktorzy sportu.

Nasz zespół mgr Damian Dudkiewicz - fizjoterapeuta dziecięcy NDT-Bobath, terapeuta Integracji Sensorycznej, oligofrenopedagog, fizjoterapeuta dzieci i niemowląt
Employee Image
wsparcie

Chcemy pomóc Twojemu dziecku nie tylko w przezwyciężaniu trudności, ale również w odkryciu i rozwinięciu drzemiącego w nim potencjału. Aby rodzic mógł być wsparciem dla swojego dziecka, sam również potrzebuje wsparcia. W zależności od Twojej sytuacji i preferencji co do rozwoju, oferujemy pomoc doradczą i terapeutyczną, coaching i trening mentalny. Wierzymy, że razem możemy dać dzieciom i ich opiekunom, to, co najlepsze!

rozwój

Żeby pomóc dzieciom, musimy je poznać, odkryć. Dzieci uczą się wszystkimi zmysłami, eksplorują. I to właśnie chcemy razem z nimi robić - pracować i bawić się. Nie chodzi o przyspieszanie naturalnego rozwoju dzieci, to byłoby niemądre. Raczej o stworzenie warunków, które ten rozwój będą umożliwiać. W Centrum Rozwoju Jarzębinka będziemy odkrywac I rozwijać wszystkie ukryte talenty.

rekreacja

Aktywność fizyczna rozładowuje napięcia, pomaga się wyciszyć, wyrzucić emocje. Zabawa - rozwija myślenie abstracyjne, reguluje emocje, daje satysfakcję, doskonali sprawność motoryczną i mowę. A wspólna zabawa rozwija kompetencje społeczne, uczy relacji. I dlatego w Centrum Rozwoju Jarzębinka dajemy dużo przestrzeni do zabawy!