Wiadomość wysłana.

Dziękujemy za wysłanie wiadomości. Skontaktujemy się najszybciej jak to będzie możliwe. Jeżeli z jakiegoś powodu nie otrzymano od Nas odpowiedzi, proszę sprawdzić spam lub skontatktować się z nami poprzez social media.

Rezerwuj

Konsultacje indywidualne

BLOG
Top Hero Image
Other Article Image
Przedszkole z oddziałami integracyjnymi
04.09.2021

Wybór przedszkola to bardzo ważna decyzja dla naszego dziecka. Każdy rodzic chce jak najlepiej dobrać placówkę, aby zapewniała największy komfort i poczucie bezpieczeństwa na czas naszej nieobecności.

To wszystko jest jak najbardziej zrozumiałe. Wszyscy chcą to co najlepsze dla swojej pociechy.

Jednak często przy wyborze odrzucamy przedszkola z oddziałami integracyjnymi. Zupełnie niepotrzebnie.

Każde dziecko może uczęszczać do przedszkola integracyjnego. Ideą przedszkola jest integracja polegająca na wspólnym wychowywaniu dzieci, dlatego dzieci z różnymi problemami, schorzeniami włączane są do grupy rówieśników. Przedszkole integracyjne pracuje programem edukacyjnym zgodnym z obowiązującą podstawą programową przygotowaną przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Dużą zaletą przedszkola integracyjnego jest liczebność grupy. Są one znacznie mniejsze od standardowych, co znacząco wpływa na funkcjonowanie oraz czas jaki mogą poświęcić nauczyciele. Dzieci w przedszkolu integracyjnym mogą liczyć na spotkanie ze specjalistami np. rehabilitant, logopeda, psycholog, pedagog specjalny. Przedszkole integracyjne sprzyja rozwojowi emocjonalnemu i społecznemu.

Dłatego zachęcamy do zapisów do naszego przedszkola z oddziałem integracyjnym. odpowiemy na wszystkie pytania i postaramy rozwiać wszystkie wątpliwości 🥰

☎️662 069 505

📩[email protected]