Wiadomość wysłana.

Dziękujemy za wysłanie wiadomości. Skontaktujemy się najszybciej jak to będzie możliwe. Jeżeli z jakiegoś powodu nie otrzymano od Nas odpowiedzi, proszę sprawdzić spam lub skontatktować się z nami poprzez social media.

Odkrywamy i rozwijamy talenty
Błąd! To pole jest wymagane.
Błąd! To pole jest wymagane.
Błąd! To pole jest wymagane.
Błąd! To pole jest wymagane.
Błąd! To pole jest wymagane.
reCaptcha jest wymagana!
Zapisz się

Staramy się wydobyć wszystko to co w nas najlepsze

Talent

To wrodzone predyspozycje w dziedzinie intelektualnej, artystycznej czy intelektualnej, przejawiające się ponadprzeciętnym stopniem sprawności w wybranej dziedzinie.

Medal Icon

Umiejętności twarde

są to umiejętności, które nabywamy w trakcie nauki. Można się ich stosunkowo szybko nauczyć lub je rozwinąć. Ich posiadanie potwierdzają certyfikaty.

Medal Icon

Umiejętności miękkie

są związane z szeroko pojętymi zdolnościami społecznymi. Trudno je zweryfikować, gdyż są oceniane subiektywnie.

Medal Icon

Predyspozycje

Predyspozycje kształtują się na bazie naszych cech osobowości, wpływ na nie wywiera również środowisko, w którym dorastamy. Predyspozycje powodują, że ktoś szczególnie nadaje się do konkretnego zadania.

Medal Icon

Zdolności

to różnice indywidualne, które sprawiają, że mimo podobnych warunków ludzie osiągają różne wyniki w uczeniu się i działaniu. Zdolności możemy traktować jako nasze wewnętrzne zasoby, dzięki którym pewne zadania wykonujemy bardziej lub mniej efektywnie. Odnoszą się one do naszego indywidualnego potencjału, możliwości i szans.

Ciekawostka

Dawniej talent był

Największą jednostką miary masy i pieniądza, używanej w starożytności. Z przekazu Herodota wiadomo, że w Mezopotamii odpowiadała masie 30,12 kg, Izraelici w czasach Starego Testamentu przejęli ją jako kikkar wagi ok. 34-36 kg, zaś jej odpowiednik na Krecie liczył ok. 29 kg.

Dawniej talent był
Offer Bottom Image