Wiadomość wysłana.

Dziękujemy za wysłanie wiadomości. Skontaktujemy się najszybciej jak to będzie możliwe. Jeżeli z jakiegoś powodu nie otrzymano od Nas odpowiedzi, proszę sprawdzić spam lub skontatktować się z nami poprzez social media.

Trening mentalny
Błąd! To pole jest wymagane.
Błąd! To pole jest wymagane.
Błąd! To pole jest wymagane.
Błąd! To pole jest wymagane.
Błąd! To pole jest wymagane.
reCaptcha jest wymagana!
Zapisz się

Czym jest Trening Mentalny?

Trening mentalny

to praca nad umiejętnościami odpowiedzialnymi za jak najlepsze funkcjonowanie, zarówno podczas wymagających zadań, jak i w życiu codziennym. Niektórzy mówią, że celem treningu mentalnego jest “pozytywne przystosowanie”, czyli skuteczne działanie pomimo czynników przeszkadzających, takich jak stres, zmęczenie czy hałas. Trening mentalny rozwinął się przede wszystkim w sporcie zawodowym, obecnie korzystają z niego również biznesmeni, artyści, osoby występujące publicznie, ale także tzw. “zwykli” ludzie chcący budować swój dobrostan i komfort psychiczny na co dzień. 

Medal Icon

Wyznaczanie i realizacja celów

"Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć". Napoleon Hil

Medal Icon

Motywacja i determinacja

stan wynikający z zewnętrznego lub wewnętrznego pobudzenia. Motywacja i determinacja jest mocno ograniczona czasowo i w dłuższej perspektywie wymagane jest coś więcej do podtrzymania wysokiego zaangażowania.

Medal Icon

Pewność siebie i sprawczość

"Jedną z najbardziej odważnych rzeczy, które możesz zrobić, to określić siebie, wiedzieć kim jesteś, w co wierzysz i co chcesz osiągnąć." Sheila Murray Bethel

Medal Icon

Zarządzanie emocjami

to świadome, odpowiedzialne nazywanie i wyrażanie swoich emocji relacji z osobą, która nas akceptuje i wspiera.

Medal Icon

Radzenie sobie ze stresem

Stres jest narastającym wewnętrznym niepokojem wobec trudnej sytuacji pojawiającej się w życiu

Medal Icon

Koncentracja

zjawisko polegające na skupieniu, ześrodkowaniu uwagi, skierowaniu jej na określoną myśl, przedmiot, zagadnienie, wydarzenie, sytuację czy zjawisko i utrzymywaniu w czasie.

Sport

Trening mentalny, a poprawa osiągnięć sportowych.

Uznaje się, że najlepszym sposobem na poprawę osiągów sportowych jest trening mentalny. Jest to element psychologii sportu, który koncentruje się przede wszystkim na pomaganiu sportowcom przełamywać bariery mentalne, które utrudniają im wydobycie maksymalnego potencjału. Wielu trenerów i sportowców jednak ciągle opiera się tego typu treningom, przede wszystkim z powody braku wiedzy na temat tego, w jaki sposób trening ten może im skutecznie pomóc.

Trening mentalny, a poprawa osiągnięć sportowych.
Offer Bottom Image