Jarzębince

Odtwórz wideo

która kształtuje
przyszłość.

Magia beztroskiego dzieciństwa połączona ze starannie zorganizowanymi zajęciami otwiera przed Twoim dzieckiem drzwi do fascynującego świata wiedzy. W naszym inspirującym otoczeniu, nasi podopieczni każdego dnia odkrywają nowe pasje, rozwijają swoje unikalne talenty i kształtują charakter, odnajdując poczucie bezpieczeństwa i przynależności.

postawa,

uczymy rozumieć siebie i innych.

Stawiamy na holistyczne podejście do edukacji, w którym emocjonalna inteligencja idzie w parze z tradycyjnym nauczaniem. Uczymy dzieci nie tylko wiedzy, ale także wzajemnej empatii i samozrozumienia.

Holistyczna edukacja

Inteligencja emocjonalna

Wiedza i rozwój

Wzajemne zrozumienie

rozwój,

Logiczne labirynty

Zajęcia artystyczne

Matematyczne odkrycia

Językowe podróże

Ruch i rytm

Pisemne przygody

by przygotować dzieci do świata pełnego możliwości.

W Jarzębince stwarzamy środowisko, w którym nasi podopieczni mają możliwość odkrywania, eksplorowania i rozwijania swoich talentów oraz zainteresowań, co stanowi solidny fundament na przyszłość.

Dążymy do tego, aby każde dziecko wychodziło od nas bogatsze o umiejętności i wiedzę, gotowe z entuzjazmem podjąć wyzwania, jakie stawia przed nim szybko zmieniający się świat.

oddziały

różne grupy, jeden wspólny cel.

przyjdź

Jarzębinka : żłobek, przedszkole i akademia dla dzieci oraz dorosłych.

• ul. Starowiejska 30 (Akademia, Przedszkole z Oddziałami Specjalnymi, Żłobek)
  • ul. Starowiejska 36 (Przedszkole)

i poznaj nas lepiej.

Zadzwoń do nas, wyślij do nas maila lub uzupełnij formularz, aby poznać więcej szczegółów.

Telefon:

+48 663 444 526 (Akademia, Przedszkole Specjalne, Żłobek)

+48 662 069 505 (Przedszkole)