Wiadomość wysłana.

Dziękujemy za wysłanie wiadomości. Skontaktujemy się najszybciej jak to będzie możliwe. Jeżeli z jakiegoś powodu nie otrzymano od Nas odpowiedzi, proszę sprawdzić spam lub skontatktować się z nami poprzez social media.

Rezerwuj

Konsultacje indywidualne

AKTUALNOŚCI
Top Hero Image
Sala gimnastyczna w Centrum Rozwoju Jarzębinka
24.11.2021 r.

Przedstawiamy Wam salę gimnastyczną w naszym Centrum Rozwoju wraz z całym wyposażeniem, która idealnie sprawdzi się do uprawiania różnego rodzaju aktywności fizycznej, a także do prowadzenia imprez okolicznościowo-sportowych. Możliwy jest również wynajem.

 
Other Article Image
Forma 50+
07.10.2021 r.

Tu się będzie działo – trochę wolno, trochę szybko, słabiej i mocno, czyli Forma 50+ dla tych, którzy chcą aktywnie spędzić razem czas a potem … wypić dobrą kawę i porozmawiać 😊 Zapraszamy Panów i Panie. Zabierz wygodny strój i obuwie sportowe.

Forma 50+ to system różnorodnych ćwiczeń mających na celu utrzymanie dobrej kondycji, kształtowanie sylwetki i prawidłowej postawy. Zajęcia z wykorzystaniem różnorodnych przyborów: piłek, ciężarków, mat, lasek i wielu innych. Każdy trening to inna forma – raz poćwiczysz w szybszym tempie pośladki i brzuch, innym razem pilates i stretching. Zajęcia dla każdego.  Tempo zmienne.

Czas trwania zajęć 1h, 2 x w tygodniu: wtorek 9.00-10.00; czwartek 17.30-18.30,

Cena 25zł za zajęcia, karnet 8 wejść( pierwsze ćwiczenia gratis).

Czytaj więcej
Other Article Image
Joga dla mam z dziećmi, wt i czw 17.30-18.30
07.10.2021 r.

Cennik :  50 zł pojedyncze zajęcia, 320 zł karnet miesięczny

Max 10 par na sali (matka plus dziecko)

Dzieci w wieku od 0 do 6 lat

 

​Jeśli chcesz poćwiczyć jogę ale jednocześnie być w pobliżu Twojego dziecka zapraszamy Cię na zajęcia jogi dla mam z dziećmi.

Pod okiem wykwalifikowanej instruktorki bezpiecznie i z szacunkiem do ciała poprawisz sprawność ruchową po okresie ciąży i noszenia Twojej pociechy na rękach.

Na sali ćwiczeń znajdziesz wszelkie niezbędne udogodnienia dla niemowlaków i przedszkolaków – miejsce i sprzęt do przewijania, nocniczki w ubikacji a także zabawki.

Ty ćwiczysz, a Twoje dziecko jest w pobliżu, na miarę swoich zainteresowań i potrzeb również bierze udział w ćwiczeniach ​ ​

Rehabilitacja oddechowa z elementami jogi ​

Czy wiesz, że wydłużając i uspokajając oddech jesteś w stanie uspokoić bicie serca, a co za tym idzie uspokoić umysł? Czy wiesz, że jest to umiejętność, którą można wyćwiczyć dzięki regularnej praktyce? Panując nad oddechem zdobędziesz jego świadomość i zapanujesz nad stresem w nerwowych sytuacjach. Każda sesja składa się z jogicznych ćwiczeń na rozgrzewkę, ćwiczeń oddechowych oraz medytacji i relaksacji.

Czytaj więcej