Wiadomość wysłana.

Dziękujemy za wysłanie wiadomości. Skontaktujemy się najszybciej jak to będzie możliwe. Jeżeli z jakiegoś powodu nie otrzymano od Nas odpowiedzi, proszę sprawdzić spam lub skontatktować się z nami poprzez social media.

Rezerwuj

Konsultacje indywidualne

AKTUALNOŚCI
Top Hero Image
Other Article Image
Wczesne wspomaganie rozwoju dziecka WWRD
05.09.2022r

W Centrum Rozwoju "Jarzębinka" jest możliwość zrealizowania bezpłatnych zajęć dla dzieci, które posiadają opinię WWR, wydaną przez Publiczną Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną.

Czytaj więcej
Sala gimnastyczna w Centrum Rozwoju Jarzębinka
24.11.2021 r.

Przedstawiamy Wam salę gimnastyczną w naszym Centrum Rozwoju wraz z całym wyposażeniem, która idealnie sprawdzi się do uprawiania różnego rodzaju aktywności fizycznej, a także do prowadzenia imprez okolicznościowo-sportowych. Możliwy jest również wynajem.

 
Other Article Image
Pilates – to metoda bezpieczna, skuteczna i przyjemna.
07.10.2021 r.

Ćwiczenia dla każdego bez względu na wiek i sprawność fizyczną. Zajęcia z pogranicza jogi i baletu, prowadzone przy spokojnej, relaksacyjnej muzyce. Aktywizuje wszystkie mięśnie, również głębokie, modeluje sylwetkę, wzmacnia kręgosłup, poprawia równowagę i koordynację. Trening opiera się na wykorzystaniu ciężaru własnego ciała i jest połączeniem aktywacji ciała i umysłu.”

 

poniedziałek i środa,  19.00

Cena 25zł za zajęcia,   karnet  na 8 wejść(pierwsze gratis)

 

Czytaj więcej