Wiadomość wysłana.

Dziękujemy za wysłanie wiadomości. Skontaktujemy się najszybciej jak to będzie możliwe. Jeżeli z jakiegoś powodu nie otrzymano od Nas odpowiedzi, proszę sprawdzić spam lub skontatktować się z nami poprzez social media.

Rezerwuj

Konsultacje indywidualne

Fitness
Błąd! To pole jest wymagane.
Błąd! To pole jest wymagane.
Błąd! To pole jest wymagane.
Błąd! To pole jest wymagane.
Błąd! To pole jest wymagane.
reCaptcha jest wymagana!
Zapisz się

Roli aktywności ruchowej w naszym życiu nie można opisać w kilku słowach, to jeden z najważniejszych aspektów w naszym życiu.

Fitness

Profilaktyka się opłaca, dlatego warto ruszyć się z kanapy, bo przez aktywność wiele możemy zyskać. Ruch to idealna forma na rozładowanie emocji, poprawę humoru, uśmiech. Ma ogromny wpływ na ciało, poprawia siłę, wytrzymałość, koordynację ruchową. Ćwiczenia sprawiają, że ,,czujesz” swoje ciało, chodzisz, poruszasz się zupełnie inaczej, masz lepszą postawę ciała. Kształtujesz sylwetkę i kontrolujesz masę ciała. Trening wpływa na każdy aspekt naszego życia. Poprzez regularne ćwiczenia jesteśmy lepiej zorganizowani, bardziej pewni siebie i skuteczniejsi w osiąganiu swoich celów. Aktywność fizyczna ma też pozytywny wpływ sen oraz relacje z innymi ludźmi. Osoby ćwiczące są bardziej pozytywne i łatwiej zawierają nowe znajomości.

Medal Icon

Pilates

To propozycja zajęć mentalnych, metoda bezpieczna, skuteczna i przyjemna. Ćwiczenia dla każdego bez względu na wiek i sprawność fizyczną. Zajęcia z pogranicza jogi i baletu, prowadzone przy spokojnej, relaksacyjnej muzyce. Aktywizuje wszystkie mięśnie, również głębokie, harmonizuje sylwetkę, wzmacnia kręgosłup, poprawia równowagę i koordynację. Trening opiera się na wykorzystaniu ciężaru własnego ciała i jest połączeniem aktywacji ciała i umysłu.” Potrzebujesz tylko wygodny strój sportowy, ćwiczymy boso lub w skarpetkach.

Medal Icon

Fitball

Ćwiczenia z użyciem dużych gumowych piłek kojarzących się z zabawą to doskonały trening ogólnorozwojowy. Wzmacnia wszystkie grupy mięśniowe i pozwala na uzyskanie doskonałych rezultatów pracy nad ciałem. To połączenie elementów kształtujących, stabilizujących i odciążających stawy kręgosłupa. Ze względu na ciągłe balansowanie na owalnej powierzchni, wpływa na mięśnie głębokie, na prawidłową sylwetkę i wyprostowaną postawę. Bez ograniczeń wiekowych. Relaks gwarantowany) Tempo umiarkowane. Potrzebujesz wygodny strój i obuwie sportowe.

Medal Icon

Forma 50+

Forma 50+ to system różnorodnych ćwiczeń mających na celu utrzymanie dobrej kondycji, kształtowanie sylwetki i prawidłowej postawy. Zajęcia z wykorzystaniem różnorodnych przyborów: piłek, ciężarków, mat, lasek i wielu innych. Każdy trening to inna forma – raz poćwiczysz w szybszym tempie pośladki i brzuch, innym razem pilates i stretching. Zajęcia dla każdego. Zabierz wygodny strój i obuwie sportowe. Zapraszamy Panów i Panie.

Spróbuj

PO PROSTU ĆWICZ

Spójrz na trening nie tylko jako narzędzie do uzyskania „ciała marzeń”, ale też sposób na usprawnienie naszego życia, zmianę naszego nastawienia, osiąganie sukcesów. I co najważniejsze –nie musisz ćwiczyć godzinami, żeby zauważyć różnicę: najważniejsza jest regularność! więc

PO PROSTU ĆWICZ
Offer Bottom Image