Wiadomość wysłana.

Dziękujemy za wysłanie wiadomości. Skontaktujemy się najszybciej jak to będzie możliwe. Jeżeli z jakiegoś powodu nie otrzymano od Nas odpowiedzi, proszę sprawdzić spam lub skontatktować się z nami poprzez social media.

Fitness
Błąd! To pole jest wymagane.
Błąd! To pole jest wymagane.
Błąd! To pole jest wymagane.
Błąd! To pole jest wymagane.
Błąd! To pole jest wymagane.
reCaptcha jest wymagana!
Zapisz się

Roli aktywności ruchowej w naszym życiu nie można opisać w kilku słowach, to jeden z najważniejszych aspektów w naszym życiu.

Fitness

Profilaktyka się opłaca, dlatego warto ruszyć się z kanapy, bo przez aktywność wiele możemy zyskać. Ruch to idealna forma na rozładowanie emocji, poprawę humoru, uśmiech. Ma ogromny wpływ na ciało, poprawia siłę, wytrzymałość, koordynację ruchową. Ćwiczenia sprawiają, że ,,czujesz” swoje ciało, chodzisz, poruszasz się zupełnie inaczej, masz lepszą postawę ciała. Kształtujesz sylwetkę i kontrolujesz masę ciała. Trening wpływa na każdy aspekt naszego życia. Poprzez regularne ćwiczenia jesteśmy lepiej zorganizowani, bardziej pewni siebie i skuteczniejsi w osiąganiu swoich celów. Aktywność fizyczna ma też pozytywny wpływ sen oraz relacje z innymi ludźmi. Osoby ćwiczące są bardziej pozytywne i łatwiej zawierają nowe znajomości. ㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤ PILATES – poniedziałek oraz środa 19:00-20:00 ㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤ Po więcej informacji zapraszamy na naszego Facebooka https://www.facebook.com/CRJarzebinka

Medal Icon

Pilates

To propozycja zajęć mentalnych, metoda bezpieczna, skuteczna i przyjemna. Ćwiczenia dla każdego bez względu na wiek i sprawność fizyczną. Zajęcia z pogranicza jogi i baletu, prowadzone przy spokojnej, relaksacyjnej muzyce. Aktywizuje wszystkie mięśnie, również głębokie, harmonizuje sylwetkę, wzmacnia kręgosłup, poprawia równowagę i koordynację. Trening opiera się na wykorzystaniu ciężaru własnego ciała i jest połączeniem aktywacji ciała i umysłu.” Potrzebujesz tylko wygodny strój sportowy, ćwiczymy boso lub w skarpetkach.

Spróbuj

PO PROSTU ĆWICZ

Spójrz na trening nie tylko jako narzędzie do uzyskania „ciała marzeń”, ale też sposób na usprawnienie naszego życia, zmianę naszego nastawienia, osiąganie sukcesów. I co najważniejsze –nie musisz ćwiczyć godzinami, żeby zauważyć różnicę: najważniejsza jest regularność! więc

PO PROSTU ĆWICZ
Offer Bottom Image