Wiadomość wysłana.

Dziękujemy za wysłanie wiadomości. Skontaktujemy się najszybciej jak to będzie możliwe. Jeżeli z jakiegoś powodu nie otrzymano od Nas odpowiedzi, proszę sprawdzić spam lub skontatktować się z nami poprzez social media.

Joga 
Błąd! To pole jest wymagane.
Błąd! To pole jest wymagane.
Błąd! To pole jest wymagane.
Błąd! To pole jest wymagane.
Błąd! To pole jest wymagane.
reCaptcha jest wymagana!
Zapisz się

Wykorzystaj potencjał swojego ciała

Joga

to nie tylko zestaw ćwiczeń, ale sposób na zdrowe życie. Oferujemy zajęcia klasycznej jogi wg Shivanandy. Ćwiczyć może każdy – niezależnie od wieku, kondycji fizycznej, wagi czy elastyczności. Zapewniamy odpowiednie sale (sala gimnastyczno-rehabilitacyjna CRJ, sala rehabilitacyjna „mała”), wyposażenie i atmosferę pełną dobrej energii. ㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤJOGA wtorki oraz czwartki 18:30-20:00 REHABILITACJI ODDECHOWEJ: wtorki 20:15-21:00 JOGA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY czwartki 17:15-18:15

Medal Icon

Joga i mindfulness dla dorosłych

Medal Icon

Joga dla mam z dziećmi

Medal Icon

Joga dla dzieci i młodzieży

Medal Icon

Rehabilitacja oddechowa z elementami jogi

Joga jest aktywnością fizyczną dostępną dla wszystkich

Hatha joga

Ćwiczyć może każdy, niezależnie od wieku, kondycji fizycznej, wagi, sprawności etc. Dzięki zajęciom uczestnicy będą mogli realnie wpływać na zdrowie i sprawność fizyczną. Przekonają się, że aby być aktywnym fizycznie niekoniecznie trzeba kupować drogi sprzęt, organizować opiekunkę do dziecka. Uczestnicy zajęć zaznajomią się z podstawowymi asanami (pozycjami), tak, aby w przyszłości mogli sami je wykonywać w domu, wypracować zdrowe nawyki i w ten sposób stale dbać o swoje zdrowie. Zajęcia jogi sprzyjają także integracji. Ma to szczególnie dużą wagę dla rodziców wychowujących małe dzieci, przez co w pewien sposób izolowanych społecznie. Ta funkcja zajęć wydaje się szczególnie istotna w okresie post-pandemii.

Hatha joga
Offer Bottom Image