Wiadomość wysłana.

Dziękujemy za wysłanie wiadomości. Skontaktujemy się najszybciej jak to będzie możliwe. Jeżeli z jakiegoś powodu nie otrzymano od Nas odpowiedzi, proszę sprawdzić spam lub skontatktować się z nami poprzez social media.

Taniec
Błąd! To pole jest wymagane.
Błąd! To pole jest wymagane.
Błąd! To pole jest wymagane.
Błąd! To pole jest wymagane.
Błąd! To pole jest wymagane.
reCaptcha jest wymagana!
Zapisz się

Taniec

Taniec jest jedną z wielu form aktywności fizycznej. Towarzyszą mu różne emocje: radość, smutek, wzruszenie. Dzięki muzyce, formie, treści, estetyce i wczuciu się człowieka w taniec, jest on niesamowitym widowiskiem. Tancerz jak i widz może poczuć niesamowite wrażenia podczas wykonywania lub oglądania tańca. Taniec dzieli się na wiele różnych stylów, a na przestrzeni lat tworzy się ich coraz więcej. Taniec ma swoją przeszłość i od wielu lat towarzyszy człowiekowi w codziennym życiu. Jest on naturalną formą ruchu, dzięki której można wyrazić swoje wewnętrzne odczucia. Towarzyszy on we wszystkich ważnych wydarzeniach w przeszłości jak i w teraźniejszości.

Medal Icon

Zumba

program treningowy, zawierający wszystkie elementy fitnessu: cardio, pracę mięśni, równowagę i gibkość. Choreografie inspirowane są głównie tańcami latynoskimi.

Medal Icon

Latino:

Czym jest?
To zajęcia, na których uczymy się zmysłowych i kobiecych choreografii w rytmie latino. Rozruszamy biodra i ciało w tańcach takich jak salsa, samba, rumba czy cha cha cha. Dedykowane są dla pań, które chcą wzmocnić swoją pewność siebie i odkryć na nowo kobiecość.

Kiedy?
Zajęcia odbywają się w każdą środę w godzinach 18:00-18:50.

Medal Icon

Taniec towarzyski dla dorosłych

to jedyna forma aktywności do spędzenia czasu razem jako para, narzeczeństwo czy małżeństwo. Zajęcia dla tych, którzy chcą w tym pędzie życia znaleźć choć trochę przyjemności. Taniec towarzyski do wykorzystania na każdym parkiecie i tym domowym i tym balowym.

Taniec

Taniec angażuje całe ciało i w zależności od wybranego stylu, pomaga wzmocnić mięśnie nóg, pleców i ramion. Regularne treningi skutecznie rozwijają też zmysł równowagi, gibkość i wytrzymałość.

Taniec
Offer Bottom Image