Wiadomość wysłana.

Dziękujemy za wysłanie wiadomości. Skontaktujemy się najszybciej jak to będzie możliwe. Jeżeli z jakiegoś powodu nie otrzymano od Nas odpowiedzi, proszę sprawdzić spam lub skontatktować się z nami poprzez social media.

Rezerwuj

Konsultacje indywidualne

Fizjoterapia uroginekologiczna
Błąd! To pole jest wymagane.
Błąd! To pole jest wymagane.
Błąd! To pole jest wymagane.
Błąd! To pole jest wymagane.
Błąd! To pole jest wymagane.
reCaptcha jest wymagana!
Zapisz się

FIZJOTERAPIA UROGINEKOLOGICZNA

Medal Icon

Co to?

Fizjoterapia uroginekologiczna zajmuje się diagnostyką oraz leczeniem dysfunkcji mięśni dna miednicy, a także całego układu mięśniowo-powięziowego. Wspomaga również pacjentki w okresie ciąży, w czasie adaptacji ciała i sylwetki do tego stanu, oraz eliminacje dolegliwości powiązanych z nim. W okresie poporodowym jest metodą wsparcia tkanek całego ciała obciążonych po 9 miesiącach ciąży.

Medal Icon

Dla kogo?

Na wizytę powinna udać się każda kobieta, która: planuje zajść w ciążę lub w niej jest, w celu skonsultowania swojego stanu, czeka na szczęśliwe rozwiązanie siłami natury, bądź cesarskim cięciem, boryka się z rozejściem mięśnia prostego brzucha oraz spojenia łonowego.

Medal Icon

Na co pomaga?

Najczęściej do gabinetu zgłaszają się kobiety z problemami: nietrzymania moczu, gazu, stolca, zaburzenia statyki narządu rodnego, bólu kręgosłupa, miednicy, stawów obwodowych, bolesnych stosunków, miesiączek, niepłodności, endometriozy, rozejścia mięśni prostych brzucha, bliznami po nacięciu.

Offer Bottom Image