Wiadomość wysłana.

Dziękujemy za wysłanie wiadomości. Skontaktujemy się najszybciej jak to będzie możliwe. Jeżeli z jakiegoś powodu nie otrzymano od Nas odpowiedzi, proszę sprawdzić spam lub skontatktować się z nami poprzez social media.

Rezerwuj

Konsultacje indywidualne

Masaż Shantala
Błąd! To pole jest wymagane.
Błąd! To pole jest wymagane.
Błąd! To pole jest wymagane.
Błąd! To pole jest wymagane.
Błąd! To pole jest wymagane.
reCaptcha jest wymagana!
Zapisz się

MASAŻ SHANTALA

Pokazuje, że największa potrzeba maluszka kryje się w nas samych. Dotyk oraz więź jaka powstaje między opiekunem a dzieckiem podczas wykonywania tego masażu stanowi podstawową formę pielęgnacyjną dla dziecka. Zalecany jest już od pierwszych dni życia, stanowi on świetny sposób na rozwój emocjonalny, podczas masażu dziecko na nowo poznaje dotyk, uczy się granic swojego ciała, a także rozpoznawać swojego opiekuna.

Medal Icon

Właściwości

przeciwbólowe, przeciwobrzękowe, rozluźniające, poprawia wentylację dziecka, ułatwia wydzielanie hormonów w ośrodkowym układzie nerwowym, poprawa metabolizm, wspomaga trawienie, zapobiega zaparciom, wspomaga funkcjonowanie układu odpornościowego

Medal Icon

Dla kogo?

Nie ma górnej granicy wiekowej. Może być on stosowany dla najmłodszych dzieci oraz starszych – w wieku szkolnym, które mają trudności w zakresie wyrażania i radzenia sobie z własnymi emocjami, jak również koncentracji, uwagi. Pozwala wyciszyć ośrodkowy układ nerwowy oraz zredukować napięcia występujące w ciele. Jest uniwersalnym sposobem wyrażania akceptacji oraz miłości do drugiej osoby, dlatego też wykonuje się go pomiędzy partnerami, którzy chcą sprostać nowej roli zapominając o swoich potrzebach. Masaż ten pozwala na nowo odnaleźć czas i zrozumienie dla siebie.

Offer Bottom Image