Wiadomość wysłana.

Dziękujemy za wysłanie wiadomości. Skontaktujemy się najszybciej jak to będzie możliwe. Jeżeli z jakiegoś powodu nie otrzymano od Nas odpowiedzi, proszę sprawdzić spam lub skontatktować się z nami poprzez social media.

Psychologia
Błąd! To pole jest wymagane.
Błąd! To pole jest wymagane.
Błąd! To pole jest wymagane.
Błąd! To pole jest wymagane.
Błąd! To pole jest wymagane.
reCaptcha jest wymagana!
Zapisz się

Aby zapewnić optymalny rozwój Twojego dziecka

ZESPÓŁ PSYCHOLOGÓW I TERAPEUTÓW

oceni jego kompetencje społeczno-emocjonalne, komunikację, sprawność psychofizyczną, zdefiniuje mocne strony i te, które wymagają wsparcia.

Medal Icon

Diagnoza psychologiczna

Ocena rozwoju dziecka, młodzieży i osoby dorosłej, celem opisu stanu pacjęnta i jego funkcjonowania w życiu codziennym. Po obszernym wywiadzie, specjalista może zlecić, w sytuacjach niejednoznacznych, wykonanie testów psychologicznych.

Medal Icon

Trening umiejętności społecznych (TUS)

Zajęcia kierowane do dzieci wykazujących problemy w obszarze funkcjonowania społecznego.

Medal Icon

Psychoterapia

Regularny kontakt międzyludzki zmierzający do pomocy osobom borykającym się z wielorakimi problemami.

Medal Icon

Biofeedback

Za pomocą specjalnego urządzenia wystepuje monitorowanie fizjologicznych zmian ogranizmu celem lepszego rozpoznawania wpływu myśli i uczuć.

Medal Icon

Redukcja stresu

Spięte mięśnie, bóle brzucha, zgrzytanie zębami to niektóre z reakcji naszego organizmu na sytuacje stresogenne. Joga, ćwiczenia, medytacja jedne z wielu technik relaksacyjnych, które pozwolą zniwelować stres.

Medal Icon

Konsultacje dla rodziców

Jednorazowe spotkanie ze specjalistą, mające na celu przestudiowanie swoich wątpliwości lub znalezienie problemu, zmierzające do właściwej oceny działań diagnostyczno-pedagogicznych swojego dziecka.

Równomierny rozwój

PSYCHOLOGIA DZIECI

Od pierwszych dni życia spotykamy się z nowymi sytuacjami, które umożliwiają nam odkrywanie świata, ale jednocześnie wywołują gamę emocji, z którymi nie zawsze umiemy sobie radzić. Dzieci konfrontując się ze swoimi wyzwaniami najczęściej nie zdają sobie sprawy, co tak naprawdę się z nimi dzieje, więc reagują automatycznie, każde na swój sposób. Stres związany np. z separacją od rodziców, dołączeniem do nowej grupy, rywalizacją, oczekiwaniami, mogą odreagowywać bezsennością, nieśmiałością, problemami z jedzeniem, moczeniem się, tikami, rytuałami czy agresją. Dodatkową trudnością dla Rodziców jest to, że nie zawsze wiedzą czy zachowania dzieci są rozwojowe, czy też występują anomalie dla danego wieku.

PSYCHOLOGIA DZIECI
Offer Bottom Image

Telefon w sprawie psychologii ->