Wiadomość wysłana.

Dziękujemy za wysłanie wiadomości. Skontaktujemy się najszybciej jak to będzie możliwe. Jeżeli z jakiegoś powodu nie otrzymano od Nas odpowiedzi, proszę sprawdzić spam lub skontatktować się z nami poprzez social media.

Rehabilitacja i fizjoterapia
Błąd! To pole jest wymagane.
Błąd! To pole jest wymagane.
Błąd! To pole jest wymagane.
Błąd! To pole jest wymagane.
Błąd! To pole jest wymagane.
reCaptcha jest wymagana!
Zapisz się

Codzienna dawka ruchu jest nieodłącznym elementem prawidłowego rozwoju każdego człowieka.

Ruch pozwala odkrywać świat

poznawać i doświadczać coraz to nowszych rzeczy, a także pomaga w tworzeniu obrazu własnego ciała i umiejscowieniu go w otaczającej nas przestrzeni. Niestety u dzieci z zaburzeniami rozwoju naturalna potrzeba ruchu bywa „zepsuta”. W naszym Centrum nie prowadzimy rehabilitacji według jednego schematu, nie ograniczamy dziecka sztywnymi ramami. Indywidualne podejście oraz terapia prowadzona w formie zabawy zapewnia skuteczność w dążeniu do postawionych celów. Ścisła współpraca z rodzicami/opiekunami dziecka pozwala nam określić cele bliższe i dalsze naszej terapii.

Medal Icon

Fizjoterapia dzieci

Badania wykazują, że co drugie dziecko w Polsce boryka się z wadą postawy. Im wcześniej zdiagnozowany problem u dziecka i zastosowanie dobranego zabiegu czy tez ćwiczeń, tym szybsze i lepsze efekty zobaczymy u swojego dziecka.

Medal Icon

Rehabilitacja sportowa

Przywracanie organizmowi bezpiecznej i skutecznej terapii, silnie eksportowanemu organizmowi sportowców, który wymaga szczególnego traktowania, celem zregenerowania i odnowienia organizmu sportowca.

Medal Icon

Masaż

Wykorzystywanie techniki dotyku celem wywołania u osoby masowanej, dobrego samopoczucia i odprężenia.

Medal Icon

Fizykoterapia

Pomoc w walce z dolegliwościami i ograniczeniami powstałymi w wyniku urazu, choroby lub niepełnosprawności.

Rehabilitacja i fizjoterapia

Podstawowa różnica między fizjoterapią a rehabilitacją

Dwa wymieniane przez nas pojęcia Fizjoterapia i Rehabilitacja, są pojęciami często używanymi zamiennie. jednak rehabilitacja jest pojęciem szerszym i mieści w sobie fizjoterapię. Fizjoterapia dostarcza organizmowi konkretnych bodźców, natomiast rehabilitacja ma na celu przywrócenie ogólnej sprawności fizycznej, psychicznej i społecznej pacjenta. Praca rehabilitanta ma zadanie profilaktyczne jak również wypracowuje zachowania, które w przyszłości przyniosły negatywny skutek dla naszego organizmu.

Podstawowa różnica między fizjoterapią a rehabilitacją
Offer Bottom Image

Telefon w sprawie rehabilitacji ->