Wiadomość wysłana.

Dziękujemy za wysłanie wiadomości. Skontaktujemy się najszybciej jak to będzie możliwe. Jeżeli z jakiegoś powodu nie otrzymano od Nas odpowiedzi, proszę sprawdzić spam lub skontatktować się z nami poprzez social media.

Trening umiejętności społecznych (TUS)
Błąd! To pole jest wymagane.
Błąd! To pole jest wymagane.
Błąd! To pole jest wymagane.
Błąd! To pole jest wymagane.
Błąd! To pole jest wymagane.
reCaptcha jest wymagana!
Zapisz się

Trening umiejętności społecznych (TUS)- to jedna z metod leczenia wykorzystywana przy trudnościach w obszarze funkcjonowania społecznego. Na czym polegają zajęcia treningu umiejętności społecznych? Zajęcia TUS dla dzieci to przede wszystkim nauka przez zabawę, gry, animacje czy bajki terapeutyczne. Wszystkie te aktywności zmierzają do konkretnego celu, jakim jest wspieranie właściwego rozwoju funkcjonowania społecznego. W przypadku zajęć dla młodzieży pojawia się więcej rozmów, dyskusji czy odgrywania scenek.

Medal Icon

Jakie obszary funkcjonowania wspierają zajęcia treningu umiejętności społecznych?

- nawiązywania relacji rówieśniczych - inicjowania i podtrzymywania interakcji z rówieśnikami - uważnego słuchania innych - współpracy w grupie - asertywności - konstruktywnego rozwiązywania konfliktów - metod samoregulacji - rozpoznawania emocji własnych i innych osób - koncentracji uwagowej

Medal Icon

Zajęcia TUS prowadzimy dla dzieci i młodzieży:

- posiadających trudności z dostosowaniem się do norm i zasad, - wycofanych w kontaktach społecznych, - z zaburzeniami rozwojowymi (tj. spektrum autyzmu, ADHD), - mających trudności w zakresie samoregulacji emocjonalnej - lękliwych

Medal Icon

W jaki sposób przebiegają zajęcia?

- cykl 8 spotkań (1 zajęcia=45min) - małe grupy - do 7 uczestników - cena: 600 zł za cały cykl - konsultacje indywidualne dla rodziców przed rozpoczęciem oraz po zakończeniu zajęć (160zł) - Każde zajęcia prowadzone są przez dwie panie psycholog. - Grupy organizowane są w ten sposób, aby różnica wieku nie przekraczała 2 lat, w procesie rekrutacji uwzględniany jest również ogólny poziom funkcjonowania dziecka.

MASZ PYTANIA LUB WĄTPLIWOŚCI? ZADZWOŃ I/LUB NAPISZ DO NAS tel. +48 663 444 526 e-mail: [email protected]

Offer Bottom Image